Došly náboje.

07.12.2017

No ani třetí pokus nevyšel. Horší je, že nám došly náboje. Po těch několika měsících medikace se samozřejmě nabízí, že bychom se na to mohli na chvíli vyprdnout a zase nechat chvíli pracovat jen přírodu. Ale po všech konzultacích s lékařem a vzhledem k faktu, že na mě léky nepůsobí nijak drasticky, jsme se rozhodli pokračovat v boji. Musí mě tedy opět uspat, vzít mi ty nejlepší vejce a smíchat je s těma nejlepšíma bičíkovcema pana S.. Jedna slečna mi tuhle psala, že bych se měla vykašlat na doktory a třeba zkusit souložit. Moc díky za radu, do této chvíle jsme si mysleli, že nám sex nepomůže. Chci uklidnit všechny, včetně mé maminky, kteří se bojí, že jsme to už zabalili. Nebojte, ležíme na tom pořád a je to super.

Vlastně chci poděkovat za všechny rady, které k nám emailovou konverzací doputovaly. Doufám, že mi bude držet pěsti čtenářka mého blogu, která mi napsala nedávno takové povzbuzující, motivační psaní. V předmětu emailu bylo:

"Proc tolik chceš dítě? K čemu? Máš na to čas. Vypadáš na 20 a cítíš se na 22, tak kam ten spěch."

Zde výběr z těla emailu:

"Radost můžeš mít jen z pozorování zvířecích maminek, jak se vzorově starají, často pečlivěji, než lidé o svá mláďata. Ptáci, kočky, psi, koně...Sledovat tu jejich pečlivost, obětavost a lásku svým potomkům. Až zmoudříš, usměje se štěstí i na tebe. Polepši se."

Já moc děkuju. Nemám ráda koně a ptáky. Ale maminky koček a psů jsem se snažila v poslední době tady na Smíchově stalkovat a přirozenou ovulaci mi to zatím nepřineslo. Dávalo by mi také větší smysl pozorovat ty zvířata u toho plození a ne samice s mláďaty, to mě akorát tak nasere, že ještě žádný mládě nemám. Jinak ale asi chápu point, jen mi přijde zvláštní, že se mě někdo ptá "proč tolik chci dítě". Vlastně to je nejzvláštnější otázka ever. Prostě chceme, cítíme to. Tečka. Pak mi psal jeden známej, kterej udělal omylem už asi tři děti třem ženskejm, že se na to mám vykašlat a děti nechtít, když to nejde přirozenou cestou. Příroda prej nechce, abychom je měli.

Myslíte si, že mě tyhle rady štvou. No některý jo, ale když se nad tím zamyslím generálně, tak je hrozně hezký, že vložíte energii do nějaké té zprávy, která se k nám dostane. Píšete mi, ať zkusím čínskou medicínu, akupunkturu, jógu nebo ať se na to chvíli vykašlu úplně. Každý ale bohužel není stavěn na všechny popisované možnosti. Musí tomu vždy věřit, a pak to bude chtít sám vyzkoušet.

Jinak jsme s panem S. mluvili o možnosti adopce a napadlo nás adoptovat někoho už trochu vyzrálejšího. Líbí se nám varianta nějakého nigerijského studenta medicíny, který by byl rád za prima rodiče a za hezký dětský pokojíček. Sice bude dost znát, že není úplně náš, ale co...alespoň se s ním nebudeme muset už tak piplat. Kdybyste někoho takového znali, napište nám email na adresu: rodicehledajipravetebe@smichov.cz.