Jsem MILFka!

14.09.2018

Chci zažít krásnej porod, nejít na vyvolávačku, nechci, aby mi praskli uměle vodu, v žádným případě si neřeknu o epidural a nebudou mě šít, protože si přece masíruju hráz a cvičím s aniballem (tady musím opět vzdělat muže - aniball je minibalónek, který se zavádí do vagíny, nafoukne se do rozměrů dětské hlavičky a jeho uživatelka se ho snaží vytlačit - má to nasimulovat tlačení při porodu a ne, není to nic erotického). Taky jsem doma prováděla relaxační i dýchací cvičení. Zkrátka já byla na porod ready jako hodně. I na to, že ve svých porodních přesvědčeních a plánech budu neoblomná.

Tvrdě neoblomná jsem byla nakonec jen do tý doby, než jsem vkročila do Motola. Vždycky jsem si představovala, že pojedeme ve stresu rodit, že doma budu počítat kontrakce. Měla jsem na to připravený asi i tři aplikace v mobilu. No někdy ve 41. týdnu mi v porodnici nabídnul doktor vyvolávačku a já s radostí přijala, tzn. do porodnice jsme přijeli odrodit zkrátka na přesnej čas. Vyvolávací tabletku vám strčej do....no daleko, přímo tam...a pak máte vyčkávat. Může to trvat i několik hodin. Já začala mít kontrakce prakticky hned. Když to začínalo, tak jsem si říkala - no, tak to vostře bolí. Pan doktor usoudil, že se i otevírám a že pojedeme rovnou na sál, tak jsme jeli. Pak mi nabídnul prasknutí plodového vaku, že by byl raději, kdyby mi už odtekla voda, tak jsme praskli. Do toho přišel můj statečný muž, kterej zkontroloval můj stav jeho oblíbenou rychlo otázkou "Bolest od 1-10?!". Tak jsem mu řekla, že 11 a že je to vcelku peklo. Situaci chtěl odlehčit, a tak připomněl svůj nedávný tenisový incident, při kterém si natáhnul nějakej sval u žeber a hekal doma asi tři dny. Že si na to mám prej vzpomenout a být silná jako on. Úplnej Menšík. Na tyhlety fóry je člověk zvědavej, když má nohy do praku a zažívá svou největší životní (fyzickou) bolest. Takhle jsme se tam rozptylovali ještě pár hodin, když mi přišli nabídnout epidural. Allelujah! Konečně jste se přišli zeptat! Jasně, že to chci! A rychle! Epidural napíchnut, úleva přišla, no a po hodince se šlo na to slavný tlačení. Tak to už byla brnkačka - pár zatlačení a mladej pán byl na světě. Syna mi hned přiložili na prsa a nechali nás krátce sžít. Protože jsem se vždycky snažila, aby tenhle blog byl upřímnej, tak musím ještě podotknout, že byl Tadeáš trochu větší, než jsme předpokládali a způsobil mi docela dost stehů. Ale vzhledem k tomu, že nemám do budoucna žádné filmové, erotické ambice, nevadí mi to. A dnes, po 14 dnech, jsem se na tu dolní nádheru koukla poprvé zrcátkem a musím říct, že na to naše domácí tření je to pořád OK.

Porod to byl rychlej, krásnej a mně se splnil životní sen. Mít konečně svou rodinu. Skoro všechny mé původní, porodní přání nebyly vyslyšeny. Ale nebyly vyslyšeny mnou a to je v pořádku. Teď nás čeká velká jízda. Zatím si připadám jako odstřikovací mlékootrokyně, ale o šestinedělí až příště:)

Jo a jsem oficiálně MILFka, kdybyste nevěděli. Dreams came True!

Díky Pane S.. Byl jsi úžasnej.

A díky Motole! Byli jste tam skvělí! Ještě chci holčičku, tak bychom se zase stavili.