Některý matky jsou hrozný krávy.

12.09.2017

Jako moderátorka jsem minulý víkend absolvovala roadshow spojenou s předpremiérou filmu Nejsledovanější. Ten dokument mapuje jeden rok těch nejúspěšnějších youtuberů a fanouškovská základna čekala na tenhle počin celej rok. Umíte si tedy představit, co ty děti dělaly, když se hlavní hrdinové dokumentu objevili v jejich městě. K předpremiéře patřila zpravidla autogramiáda a s ní spojená hysterie, slzy, smích, řev. Z nadšených dětí na konci řady se často stávaly tvorové neschopni kvůli nervozitě svou třesoucí se rukou vyfotit selfie a jejich vysněný fotky byly tak nepoužitelný. Nechci ale mluvit o dětech. Jsou to zkrátka pořád jen děti. Chtějí potkat svýho youtubera. Často byly roztomilý, často hysterický, často na přesdržku, ale DĚTI.

Kdyby se každej rok ale vyhlašovala cena "Kráva roku", nominovala bych hned několik matek, který svý ratolesti přišly podpořit. A hned na start říkám, že ne všechny se chovaly jako bitches, přišly i rozumný holky, který to nebraly tak vážně. Ty horší exempláře postavily svý dítě do fronty, ze který se logicky po příchodu youtuberů stala neuvěřitelná tlačenice, a řvaly na ně z povzdálí: "Cpi se! Tlač se!". Rozumějte, tam šlo pomalu o život a ty lobotomky ty svý smrady poňoukaly, aby se cpaly ještě víc. Za těch pět zastávek, co jsme absolvovali, omdlel v tý tlačence jen jeden malej kluk a je zázrak, že jen on. Pak tam bylo spoustu expertek, který se snažily svý děti dostat do podpisový zóny "jinak", tzn. naváděly je, aby podlejzaly závory. A když jsem to odhalila a poslala jsem jejich dítě zpátky, zkoušely to znovu. Vznikaly i vtipný momenty, kdy se ty čtyřicítky chovaly hůř, než jejich děti. Jedna kouzelná chvíle nastala, když se dvě kamarádky matky domluvily, že mě jedna vždycky "zabaví" a ta druhá s dětma podleze závoru a dostane se dovnitř. Ty ženský už odrodily, některý se porozváděly, některý (tipuju) vystudovaly i nějaký střední školy, ale chovaly se jako vypatlaný adolescentky. Měly bychom jako matky jednou dětem plnit jejich životní přání i za cenu takovýho chování?

Jedna hellmama ke mně na konci autogramiády přišla a řvala na mě, že proč je jako do prdele konec!? Že na jejího kluka se nedostalo a my jsme měli teda přijet o den dřív a podepisovat se celou noc, že prej youtubeři jsou tam pro ně! Mileno z Pardubic, kvůli tobě nikdo nepřijel a nikdo nikdy nepřijede.

Holky, nebuďme jednou matky krávy.