Nesahej na mě!

20.04.2018

Jsem se hrozně těšila celej život na těhotenský břicho. Na mý těhotenský břicho, na který z nepochopitelnýho důvodu teď všichni sahaj a všichni ho taky řešej. Jasně, je to hlavní znak těhotenství a každá zbouchnutá holka se na něj těší. No začněme popořádku.

Otěhotníte, začnete se pozorovat. Už chcete jít do HMka a kupovat "pregie" oblečení, jste nedočkavá. Teda pokud hned nemáte pupek jako fenka, co čeká deset štěňat. To nebyl můj případ. Na mým břiše by mohlo ve třetím a čtvrtém měsíci přistát menší letadýlko. Do toho slyšíte spoustu poznámek, kterými vás okolí hodnotí.

"A jsi ty vůbec těhotná?"

"A přibereš vůbec něco?"

"A zvládneš to vůbec odnosit?"

Nezvládnu. Nepřiberu. Nejsem těhotná. Celý jsem si to vymyslela, ty lobotome.

A takhle se dostávám k dalším příznakům těhotenství, které podpořily můj už takhle bouřlivý charakter. Ty nálady a ty psychický stavy! Někdy v březnu jsme byli s panem S. (Pozn.: Pan Spermie) na procházce. Hezky si to vykračujeme, volá mu kamarád a pravděpodobně se ptá na to, jak to snáším a jak se mám. S taktem jemu podobným odpovídá můj milý do telefonu: "Ale jo, jen je trochu emočně nestabilní...". EMOČNĚ NESTABILNÍ!

No schytal to. Teď v tom druhým trimestru mu musím dát za pravdu, že jsem byla trochu víc náladová. Jak to pak pan S. ještě zhodnotil: "Hele, to, že jsi těhotná, ještě neznamená, že se budeš chovat jako kráva." Tak se teď snažím chovat trochu míň jako kráva. A snažím se být více milá na lidi. Což se mi daří, dokud mi nesahají na moje, teď už trochu větší, břicho. Jinak ptala jsem se holek na instagramu a říkaly to samý, taky jim to vadí, tzn. nejsem jediná hysterická, takže prrrrrr!

Moje těhotná kámoška, která to nedávno už vyprdla, mi tuhle psala, že má na tyhle nezdvořáky super metodu. Když přijdou a sáhnou jí na břicho, sáhne jim tam taky. Karfi, děkuju. Jednou jsem to vyzkoušela a výraz toho druhýho s reakcí "Co děláš" je k nezaplacení. Nesahejte těhotným, který nejsou vaše blízké kamarádky nebo příbuzné, na břicho, jinak se můžou začít chovat jako krávy.

Jo a jinak jsme teď dali s Panem S. litr za 3D ultrazvuk, abychom zjistili, že mám v břiše vodňanský kuře.


Vaše těhotná, emočně nestabilní Ivana

#donttouchmybellyyoumotherfucker