Strouhanka Forever

13.02.2019

Na instagramu jsem aktivní nějakej ten rok. Baví mě to. Beru to jako svůj živej deník a přijde mi super, že bych mohla nějakou kravinou, tanečkem nebo žbleptem třeba někoho potěšit. Já vím - troufalý, co? Navíc jsem tedy exibicionista, upřímně to tedy dělám zejména ze sobeckých důvodů. Jako malá jsem tancovala babičce nepřetržitě v pokojíčku (chudák babi), no a teď tančím ve svým pokojíčku taky, ale vidí mě více lidí. Teď to zní, jako kdybych dělala nějaký peepshow, to ne! Ale víte co myslím? Jen prostě blbnu někdy s malým a natáčím se u toho. Teď to znělo ještě hůř, ale nechám to tak. I o tomhle je můj článek. O tom, jak se naučit nepřemýšlet neustále nad tím, jak kdo co pochopí nebo jaká instastory nebo fotka někoho nedejbůh pohorší. Jasně, každý se na instagramu děláme malilililinko hezčí, lepší, chytřejší, někdy dokonce nevědomě. Důležitý ale je alespoň trochu zůstat sám sebou. Jestli jste teda Kim Kardashian nebo Vereška, tak už jste nastopro v prdeli. To už nemůžete být nikdy civil. Jedete svý kosmetický značky, na profil dáváte už jen kousky z profi focení a jedinej čas, kdy jste bez followerů, je ten v čekárně u Měšťáka. Já se chci bavit ale o nás, normálních smrtelnících, kteří si nekonturujou make-up a nemaj za manžela Volopicha.

Někdy si doma natáčím instastories z vaření. Tuhle jsem doma dělala řízky (jako opravdový řízky - z masa, vajíček, mouky a strouhanky). No a jak tak natáčím to smažení, tak mi zatrnulo. Říkám si v duchu: "Tak to asi nemůžu zveřejnit, je tam maso, smažení, olej (slunečnicovej) a ještě ke všemu je ten olej v plastový láhvi." Zkrátka ne moc "sexy" video, který by šlo s dnešním trendem eko-vego-neplastuj-nature-raw-bla-bla-bla. Vlastně jsem se sama zcenzurovala a to video nepostla. Jen kvůli tomu, že by to mohlo mít negativní response. Už to nikdy neudělám. Instagram ze mě udělal zrůdu, která se ani nepochlubí se svejma supr řízkama a špinavejma prstama (všichni víme, co udělá s rukama trojobal). Tomuhle je konec. Už nikdy nedám přednost falši před strouhankou!


A protože jsem v posledních dnech zjistila, že je lidský mozek opravdu nepředvídatelný orgán, který si dokáže přehodnotit informace k obrazu svému, zde je pár dovysvětlivek:

  1. Ne, nezávidím Andree Verešové. OK, trochu jí závidím zadek (wtf?), ale nic víc!

  2. Ne, nechci za manžela Volopicha.

  3. Ne, nemyslím si, že jíst maso patří k úžasnému, životnímu stylu. Ale já maso jím.

  4. Ne, nemyslím si, že by všichni měli používat plastové lahve.