To jsem prohlašovala ještě před rokem.

15.01.2018

Prej je teď rok psa. No pro mě určitě. Štěňátko francouzskýho buldočka James Brown je s námi už měsíc a řeknu vám, že od tý doby žijeme tak trochu jinak. A hlavně jsem si opět dokázala, že nikdy neříkej nikdy! A už vůbec nikdy se neposmívej lidem, co milujou svý zvíře.

Nechápu psíkaře, kteří si myslej, že se jejich psi umí třeba smát nebo brečet. To jsem prohlašovala ještě před rokem a teď pozoruju, jak je náš James třeba šťastnej, že nás vidí nebo si s námi hraje. Taky poznám jeho zoufalost, když ho nevezmu na postel nebo jeho provinilej výraz, když si ukrutně nahlas uprdne - smrdí to víc jak pořádnej, utajenej pšouk starýho kamioňáka.

Ten dement udělal svýmu psovi instagram! To už je fakt moc. To jsem prohlašovala ještě před rokem a teď existuje instagramovej účet našeho Jamese. (Jmenuje se jamesbrown.thefrenchie a koukej ho sledovat ty nabubřelej ignorante!). Samozřejmě ten účet nespravuju já, ale sám chlupatej maestro.

Ježiš, ten pes má nějakej obleček. Ty lidi jsou fakt kréténi. To jsem prohlašovala ještě před rokem a dnes jdeme s Jamesem vybírat jeho první péřovku, protože je mu venku zima, že jo.

Tvl ty lidi chválej svý zvířata za to, že se vysrali. Vau, ten váš hafan by měl dostat diplom. To jsem prohlašovala ještě před rokem a teď děláme doma oslavné ohňostroje, když se James vysere tam, kam má. Doteď nemohl chodit ze zdravotních důvodů ven, a tak byl učen na plenku. Když se na plenku vykadí, jdeme s Panem S. na čtyři, hladíme ho, dáváme mu pamlsek a jsme šťastní, jako když Netflix ohlásí novou řadu Black Mirror.

Abyste se z nich nepodělali, tak ti vaši psi prostě vydržej doma chvilku doma sami! To jsem prohlašovala ještě před rokem a teď máme doma nainstalovanou monitorovací kameru, prostřednictvím který budu stalkujeme Jamese, když jdeme třeba do kina. Jinak ta kamerka je dobrá a i na takový to chvilkový stalkování nejen Jamese. (ano Pane S., když mi říkáš, že doma čteš tu novou knihu, tak vím, že kniha se nedá číst s ovladačem na playstation v obou rukách).

Zkrátka všechno je jinak. I ostatní lidi mě mají víc rádi (nebo alespoň to předstíraj), protože si ho chtěj pohladit a pomuchlovat. A to k tomu stačilo tříkilový, chlupatý něco, co má zakrnělej nos a podobá se prasátku. Jestli mu někdo někdy ublíží, tak ho hrozně zničím. Tak to je celý.

Jo a pro všechny rejpaly...vím, že to není dítě. Ale pro jistotu, jestli mě v příštích měsících potkáte s kočárkem a bude v tom desetikilovej buldoček, zavolejte psychiatrickou pomoc.

@jamesbrown.thefrenchie FOREVER!