UŽ?

27.08.2018

V těhotenství vám lidi dávají rady, který jsou na prd a pak taky rady, který jsou skvělý. Škoda jen, že mi to u jedný rady došlo až velmi pozdě, jak moc je skvělá. Byla to ta, že si mají nechávat budoucí rodiče termín porodu pro sebe. Měla by to být zkrátka jen lékařská prognóza, která má zůstat skryta před rodinou, kamarády a známými v těhotenský průkazce. Jinak se taky může stát, že začnete být na krátkou, "nevinnou" otázku "Tak už?" hodně alergičtí, a začnete doma na některý jedince zkoušet woodoo praktiky.

S Panem S. víme, že termín porodu je velmi orientační. Tedy žena může v pořádku porodit i vlastně 14 dní před tímto termínem, i nějaký ten týden poté a stále je to v normě. To jsme řekli i našemu okolí. A budete se divit, ale stejně se nás lidi ptají, jestli UŽ. Každý den, každý večer, stále ta samá pohádka. UŽ? Stále 2v1? Jsi ještě celá? Arrrggghhhhhhhhh!

Jasně, už jsme porodili před týdnem, jen jsme vám to nedali vědět. Skrýváme to malý doma v mikrovlnce a nestojíte nám ani za SMSku. Okolí je starostlivý, okolí nás má rádo. Tím se vždycky uklidňujeme a ono to tak je, proto se ptají. Každá ženská, která kdy rodila po termínu, vám ale potvrdí, jak moc je ten tlak zvenku zničující. Přitom jedinej tlak, kterej chcete sakra už cejtit, je ten tý hlavičky mezi nohama. Ano, to znělo divně.

Odpouštím jen jedný mý followerce na instagramu, která mi napsala do inboxu: "Tak kdy už budeš mít konečně ten termín rodění?"

Termín rodění je rok 2018. Čekat musím já, můj muž, počkejte si taky, prosím. Jo a dneska mi dělali hamiltonův hmat, tak třeba to bude už dnes večer. Pozn. pro muže: Nedívejte se na internet, co je to hamilton. Koukněte se raději na nějaký dobrý porno kluci, uděláte líp.

Jo a už vylez, ty smrade. Dívej, jak jsem kvůli tobě hysterická.